Імперія-Агро, ТОВ, Насіння, мікродобрива, засоби захисту рослин та сільгосптехніка

Імперія-Агро - найвищий рівень співпраці

«Імперія-Агро» відома в Україні з 2007 року. За цей час компанія пройшла шлях від офіційного дистриб’ютора світових і вітчизняних виробників посівного матеріалу та засобів захисту рослин — Сингента, Дюпонт, Нертус, Монсанто та багатьох інших, до виробництва високоякісних продуктів сільськогосподарського призначення під своїми торговими марками. Проаналізувавши ринок сучасного агровиробництва в цілому і потреби своїх клієнтів зокрема, керівництвом компанії було прийнято рішення про відкриття нових напрямків, які в змозі задовольнити всі потреби українського фермера на будь-якому етапі сільськогосподарського циклу. У 2016 році були відкриті і представлені такі товари і послуги як «Імперія-Power» — поставки дизельного палива в господарства, «Імперія-Техно» — реалізація нової і б/у сільськогосподарської техніки світових брендів і власного виробництва, відкриті інформаційно-консультаційні центри, організована робота сучасної агрохімічної лабораторії «Імперія-Lab».

2017 рік для групи компаній «Імперія-Агро» обіцяє стати таким же ефективним. У січні в допомогу аграріям запускається цех по виробництву комбікормів «Імперія-Kombio», стартує проект по альтернативній енергетиці «Імперія-Energy» і багато інших.

Співпрацюючи з «Імперія-Агро», кожен фермер з упевненістю може сказати: «Нарешті я можу зосередитися тільки на аграрному виробництві. Не потрібно порівнювати ціни безлічі компаній, стежити за логістикою, тримати в голові купу контактів, адже всі питання на будь-якому етапі виробництва бере на себе одна організація».

 
Контакти
  • Назва підприємства:
    Імперія-Агро, ТОВ
  • Місто:
    Кропивницький
  • Адреса:
    вул. Генерала Родимцева, 89
  • Телефон: