Аденго, к.с. Гербіцид

Наявність:
В наявності
Ціна :
2 853,66 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Препарат має подвійну дію. Одна з діючих речовин — ізоксафлютол — добре поглинається переважно корінням та паростками бур’янів і діє як інгібітор біосинтезу каротиноїдів. Його дія на меристемні тканини бур’янів викликає знебарвлення молодих рослин. За умови достатнього зволоження ґрунту бур’яни або не сходять, або знебарвлюються після сходів і швидко гинуть. Світло не має негативного впливу на стабільність ізоксафлютолу.Друга діюча речовина — тієнкарбазон-метил — з групи сульфонілсечовин, інгібує дію ферменту ацетолактатсин тази, що зупиняє утворення амінокислот та поділ клітин у точках росту бур’янів. Водночас із дією через листя тієнкарбазон-метил має яскраво виражену ґрунтову дію проти широколистих і злакових бур’янів. Тієнкарбазон-метил швидко потрапляє до рослин бур’янів через листя та кореневу систему.Ріст бур’янів швидко припиняється, і за декілька днів на листках з’являється хлороз. Через 2–4 тижні після обробки бур’яни гинуть. Завдяки поєднанню в Аденго® двох діючих речовин з різним механізмом дії препарат забезпечує за досходового застосування довготривалий захист посівів кукурудзи від однорічних широколистих та злакових бур’янів, знищуючи їх на стадії проростання.Окрім високоактивних діючих речовин, гербіцид також містить антидот, який забезпечує широке вікно його застосування та високу безпечність для культури.Особливістю гербіциду Аденго® 465 SC, КС, є «ефект підзарядки»:1. В умовах посухи або за відсутності контакту насіння і паростків бур’янів з препаратом останні можуть зійти і проростати.2. Мінімальні опади (20 мм та більше) після обробки препаратом «підзаряджають» його гербіцидну активність.3. Бур’яни заввишки до 5 см гинуть протягом 6–10 днів.Як усі ґрунтові гербіциди, для високої ефективності Аденго® потребує достатньої кількості ґрунтової вологи.
Застосовують Аденго® 465 SC, КС, на зерновій та силосній кукурудзі як у період від висіву до сходів, так і у ранньопіслясходовий період — фаза 2-х листків у кукурудзи. За посушливих умов на момент висіву та після висівання культури досходове застосування менш ефективне, за таких обставин слід використовувати Аденго® у фазі 2-х листків кукурудзи.За використання Аденго® по вегетуючій кукурудзі злакові бур’яни не повинні перевищувати фазу 3-х листків, а широколисті 2–4 листків.» Не змішувати з гербіцидами із групи ALS – інгібіторів, тому що вони впливають на ефективність антидоту і посилюється небезпека фіто токсичності.» Додавання прилипача може призвести до фітотоксичності.» При змішуванні з деякими гербіцидами можливе випадання осаду, тому слід обов’язково проводити тест на сумісність перед використанням.» У випадку будь-якої суміші необхідно збовтати каністру і першим розчинити Аденго®.» Не змішувати з фосфорорганічними інсектицидами.
Досходово-ранньопіслясходовий гербіцид системної дії для боротьби з широколистими і злаковими бур'янами у посівах кукурудзи
» Два різні механізми дії проти широкого спектру дводольних та злакових бур’янів.» Надзвичайно широке вікно та гнучкість застосування: від висіву до 3-го листка у кукурудзи.» Тривала ґрунтова дія проти широколистих та злакових бур’янів з унікальним спалюючим потенціалом за післясходового застосування.» Низька норма використання та висока селективність щодо культури.» Високоефективний контроль бур’янів завдяки «ефекту підзарядки».

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: