Адвокат, к.с. Гербіцид

Наявність:
В наявності
Ціна :
1 162,14 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Діюча речовина препарату надходить в рослини бур’янів переважно через кореневу систему та частково через надземну вегетативну масу. По рослині поширюється з висхідним током речовин (по ксилемі). Чутливі рослини бур’янів гинуть унаслідок порушення процесу фотосинтезу. На чутливі рослини бур’янів препарат не діє доти, доки в проростках цих рослин не починається процес фотосинтезу.Назва бур’януЗастосування до сходів культурних рослин, л/гаЗастосування після сходів культурних рослин, л/га0,50,751,00,5Дводольні бур’яни Щириця звичайнаДЧДЧДЧДЧАмброзія полинолистаДЧДЧДЧДЧКурячі очки польовіДЧДЧДЧДЧРоман собачийДЧДЧДЧДЧЛутига розлогаДЧДЧДЧДЧЧереда трироздільнаЧДЧДЧПЧГрицики звичайніДЧДЧДЧДЧГірчиця польоваДЧДЧДЧДЧВолошка синяДЧДЧДЧДЧЛобода білаДЧДЧДЧДЧДурман звичайнийПЧДЧДЧДЧРутка лікарськаДЧДЧДЧДЧЖабрій звичайнийЧДЧДЧДЧГалінсога дрібноквітковаДЧДЧДЧДЧПідмаренник чіпкийССССКропива глуха, видиДЧДЧДЧДЧЛьонок звичайнийДЧДЧДЧДЧКалачики, видиДЧДЧДЧДЧРомашка, видиДЧДЧДЧДЧПереліска однорічнаДЧДЧДЧДЧПаслін чорнийССПЧС/ПЧОсот жовтий городнійДЧДЧДЧДЧЗірочник середнійДЧДЧДЧДЧКульбаба лікарськаПЧПЧЧЧКропива звичайнаДЧДЧДЧДЧВероніка видиДЧДЧДЧДЧФіалка польоваЧДЧДЧЧНетреба, видиПЧПЧЧЧСоняшник, падалицяССПЧСБерезка польоваССССОсот жовтий польовийССССОсот рожевий/будяк щетинистийССССМолочай, видиССССОднорічні злакові бур’яниЛисохвіст мишохвостиковийДЧДЧДЧДЧВівсюг звичайнийСПЧПЧПЧСвинорій пальчастийСССССить, видиССССПальчатка, видиПЧДЧДЧПЧПросо напівквітучеПЧДЧДЧДЧПросо селянськеСПЧПЧПЧПросо курячеСПЧПЧПЧТонконіг однорічнийДЧДЧДЧДЧМишій, видиПЧПЧПЧПЧГумайССССПирій повзучийССССДЧ: дуже чутливі (< 95 %); Ч: чутливі (85–95 %); ПЧ: помірно чутливі (40–85 %); С: стійкі (> 40 %).
Не використовувати препарат на легких ґрунтах, що містять гумусу нижче 2 %. Фаза розвитку бур’янів. Препарат впливає лише на ті рослини бур’янів, які проростають з насіння. Якщо на момент унесення препарату рослини бур’янів проросли та утворили справжні листки, ефективність контролю таких бур’янів істотно знижується. Норма витрати препарату та фаза розвитку культурних рослин. Препарат можливо вносити як до появи сходів культурних рослин, так і після їх появи. При досходовому застосуванні препарату (як і інших гербіцидів ґрунтової дії) тип ґрунту, вміст у ньому органічної речовини, а також погодні умови можуть істотно вплинути на дію гербіциду.У залежності від типу ґрунту, препарат рекомендовано застосовувати таким чином:На легких ґрунтах — 0,5–0,6 л/га.На середніх ґрунтах — 0,6–0,75 л/га.На важких ґрунтах — 0,75–1,1 л/га. Досходове застосування. Препарат вносять за допомогою наземних обприскувачів одразу після посіву, до появи сходів культурних рослин.Не рекомендовано проводити загортання препарату в грунт. Післясходове застосування. На посівах картоплі препарат вносять при висоті культури 5–10см з нормою витрати 0,5 л/га.На посівах томатів препарат вносять таким чином:томати розсадні — після укорінення розсади (на 10–20 день після висаджування розсади); при цьому рослини томатів мають бути в фазі 4–6 справжніх листків.томати безрозсадні — після появи сходів культурних росли, коли культурні рослини сформували 4–6 листків;На томатах безрозсадних також можна проводити внесення препарату в два етапи:перший етап — одразу після посіву, до появи сходів культурних рослин з нормою витрати препарату 0,3 л/га;другий етап — у фазу 4–6 справжніх листків у культурних рослин з нормою витрати препарату 0,4–0,5 л/га. Селективність. При застосуванні препарату за несприятливих умов, для росту та розвитку культурних рослин або в період переростання культурних рослин спостерігається зміна кольору листків (колір листків варіює від світло-зеленого до жовтуватого). Такі ознаки проходять упродовж 10–15 днів і, як правило, суттєво не впливають на врожайність культури. Не рекомендовано проводити післясходове внесення препарату на ранньостиглих сортах картоплі без узгодження із компанією – виробником насіння.Обмеження по сівозміні: На наступний рік на полях, де використовувався даний гербіцид, не рекомендовано висівати цибулю, салат, огірки, буряки та культурні рослини з родини Капустяні /Хрестоцвітні.У разі пересіву поля, на якому було внесено гербіцид Адвокат, не висівати цибулю, селеру, перець, капусту, салат, шпинат, цукрові і столові буряки, гарбузи, огірки, дині, тютюн, ріпак.
Системний гербіцид грунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах овочевих культур.
Широкий спектр бур’янів, які можна проконтролювати в посівах сільськогосподарських культур.Тривалий захисний ефект — знищення сходів бур’янів упродовж декількох тижнів.Можливість застосування як до сходів, так і після появи сходів культурних рослин.Зручна препаративна форма полегшує приготування робочого розчину препарату.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: