Майстер Гербіцид

Наявність:
В наявності
Ціна :
5 706,78 грн/шт
Кількість:
  
Характеристики товара:
Форма выпуска: гранулы
Применение: для кукурузы
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Вид: избирательного (селективного) действия
Производитель: Bayer
Страна производитель: Германия
Упаковка: пластиковая тара

Опис товару

МайсТер® — післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами. Препарат має часткову ґрунтову дію, а також не змивається опадами вже через 2 години після внесення.Ріст бур’янів зупиняється практично негайно після обприскування (впродовж 1–3 днів). Наступна фаза — пожовтіння (хлороз) та/або поява рудого кольору на листках (4–10 днів). Кінцева фаза — поступове побуріння (некроз) та загибель (7–20 днів).СЕЛЕКТИВНІСТЬДію МайсТер® відмінно витримують усі поширенні гібриди кукурудзи завдяки наявності у складі препарату антидоту.Щодо рекомендацій стосовно використання МайсТер® на чутливих гібридах, цукровій кукурудзі та деяких лініях культури звертайтесь до компаній-оригінаторів насіння.За особливих погодно-кліматичних умов (температура понад 30°С) впродовж 1 тижня після обприскування поля гербіцидом МайсТер® на кукурудзі можлива поява перехідних симптомів у вигляді слабкого знебарвлення. В іншому разі за стресу викликаного зниженням температури (заморозки), можливе набуття рослинами антоціанового забарвлення. Але ці симптоми швидко минають без негативних наслідків для розвитку культури чи її урожайності.СПЕКТР ДІЇШироколистні бур'яниАмброзія полинолистаAmbrosia artemisifoliaГалінсога дрібноквітковаGalinsoga parvifloraГірчак почечуйнийPolygonum persicariaГірчак розлогийPolygonum lapatifoliaГірчиця польоваSinapis arvensisГрицики звичайніCapsella bursa-pastorisЖовтозілля звичайнеSenecio vulgarisЗірочник середнійStellaria mediaКанатник ТеофрастаAbutilon theophrastiКропива жалкаUrtica urensКурячі очка польовіAnagallis arvensisЛобода, видиChenopodium spp.Лутига розлогаAtriplex patulaНезабудка польоваMyosotis arvensisНетреба звичайнаXantium strumariumОсот жовтийSonchus spp.Осот рожевийCirsium arvenseПаслін чорнийSolanum nigrumПідмаренник чіпкийGalium aparineРедька дикаRaphanus raphanistrumРомашка запашнаMatricaria matricarioidesРомашка лікарськаMatricaria chamomillaРіпак, падалицяBrassica napusСоняшник традиційний падалицяHelianthus cultus sativusСпориш звичайнийPolygonum aviculareТалабан польовийThlaspi arvenseФіалка польоваViola arvenseЩавель кучерявийRumex crispusЩириця, видиAmaranthus spp.Кульбаба лікарськаTaraxacum officinalisПортулак городнійPortulaca oleraceaГірчак березковиднийPolygonum convolvulusБерезка польоваConvolvulus arvensisЗлакові бур'яниПирій повзучийAgropyron repensЛисохвіст мишохвостиковийAlopecurus myosuroidesМетлюг звичайнийApera spica-ventiВівсюг звичайнийAvena fatuaПівняче просоEchinochloa crus-galiПросо волосовидне*Panicum capillareПажитниця багатоквітковаLolium multiflorumТонконіг однорічнийPoa annuaМишій, видиSetaria spp.ГумайSorghum halepense Відмінна дія (>90%) Добра дія (75-90%)* рекомендується обприскувати до стадії середини кущення бур'яну.
Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих, активно вегетуючих бурянів: однорічних широколистих (2–4 листка), в т. ч. лобода біла – не пізніше 4 листків; однорічних злакових (1–3 листка), за висоти багаторічних злакових 10–15 см., в т.ч. видів осотів – до фази стеблування; березка польова (довжина погонів до 15 см).Оптимальний гербіцидний ефект досягається при застосуванні МайсТер® в фазу 2–5 листків кукурудзи. Основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів та відсутність стресових умов. Існує досвід безпечного застосування МайсТер® до 10 листків кукурудзи, що можливо завдяки наявності антидоту ізоксадіфен-етилу у складі МайсТер®, але при застосуванні МайсТер® у фазу 8 листків кукурудзи та пізніше за стресових чи несприятливих погодно-кліматичних умов можливе виникнення фітотоксичності через зниження здатності культури до метаболізму діючих речовин гербіциду. Уникати обприскування препаратом, якщо на рослинах культури присутня роса, під час туману або, коли рослини бур’янів знаходяться у стресовому стані внаслідок посухи, що може призвести до зниження ефективності гербіциду (особливо на такі бур’яни як лобода біла та види мишію). Не допускати переростання бур’янів, що мають високу ступінь опушення та потужний восковий наліт. Якщо протягом двох годин після застосування препарату не було дощу, подальші опади не впливають на ефективність препарату. Не рекомендується проводити обприскування МайсТер® за температури повітря вище +25 °С.ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУВитрата робочого розчину — 200–300 л/га. Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, приготувати маточний розчин МайсТер®, залити в бак, включити мішалку на 10–15 хв, долити відповідну норму БіоПауеру® та води, включити мішалку на 10–15 хв, закрити люк обприскувача та перевірити роботу форсунок (характер розпилення повинен відповідати типу форсунки, якщо є відхилення — потрібно усунути їх). Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування. Якщо в процесі обприскування були зупинки на годину і більше, необхідно перед відновленням роботи включити мішалку на 10–15 хв для набуття розчином гомогенного стану.
Визнаний професіонал у захисті кукурудзи від однорічних і багаторічних широколистих та злакових бур’янів.
Повний контроль широкого спектра однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур’янів, зокрема осотів і пирію.Безпека для культури завдяки наявності антидоту.Швидка дія на бур’яни.Препарат не змивається опадами вже через дві години після обприскування.Безпечний для усіх поширених гібридів кукурудзи і наступних культур сівозміни.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: