Тотріл Гербіцид

Наявність:
В наявності
Ціна :
751,97 грн/шт
Кількість:
  
Характеристики товара:
Производитель: Bayer
Страна производитель: Германия
Вид: избирательного (селективного) действия
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Тип (по способу проникновения в организм): Контактного действия
Упаковка: пластиковая тара
Применение: для чеснока

Опис товару

Тотріл® 225 ЕС — селективний та високоефективний післясходовий контактний гербіцид, який діє тільки через листкову поверхню. Діюча речовина Тотріл® 225 ЕС — іоксиніл у формі октаноату ефіру — належить до хімічної групи нітрилів і пригнічує процеси фотосинтезу у бур’янах. Його ефективність зростає за умов сприяння фотосинтезу: за температури понад 10°С, доброї освітленості, вологості повітря і ґрунту.Гербіцидний ефект помітний вже через декілька годин після обприскування. Листя бур’янів жовтіє та відмирає. Повна загибель настає через 8–15 днів, інколи через 3 тижні.Властивості:Тотріл® 225 ЕС — надійний засіб для післясходового контролю однорічних дводольних бур’янів у посівах цибулі та часнику, розроблений спеціально для захисту цих культур.СПЕКТР ДІЇКурячі очка польовіAnagallis arvensisПриворотень польовийAphanes arvensisЛутига розлогаAtriplex patulaГірчиця чорнаBrassica nigraГрицики звичайніCapsella bursa-pastorisЛобода білаChenopodium albumЖабрій, видиGaleopsis sppГалінсога дрібноквітковаGalinsoga parvifloraСоняшник (падалиця)Helianthus annuusГоробейник польовийLithospermum arvenseРомашка, видиMatricaria sppМак дикийPapaver rhoeasСпориш звичайнийPolygonum aviculareГірчак шорсткийPolygonum persicariaЖовтець повзучийRanunculus repensРедька дикаRaphanus raphanistrumБудяк жовтоцвітний (Жовтозілля звичайне)Senecio vulgarisОсот городнійSonchus oleraceusКропива жалкаUrtica urensВероніка персидськаVeronica persicaКанатник ТеофрастаAbutilon theophrastiЩириця звичайнаAmaranthus retroflexusРоман, видиAnthemis sppДвійчатка, видиBifora sppГірчиця японськаBrassica japonicaВолошка синяCentaurea cyanusБерезка польоваConvolvulus sppКоролиця посівнаChrysanthemum segetumРутка, видиFumaria sppПідмаренник чіпкийGalium aparineВолосняк, видиGeranium sppКропива глуха пурпурнаLamium purpureumНезабудка польоваMyosotis arvensisГірчак березкоподібнийPolygonum convolvulusГірчак розлогийPolygonum lapathifoliumПортулак городнійPortulaca oleraceaЩавель горобинийRumex acetosellaГірчиця польоваSinapis arvensisПаслін чорнийSolanum nigrumШпергель звичайнийSpergula arvensisЗірочник середнійStellaria mediaЯрутка польоваThlaspi arvenseВероніка плющолистаVeronica hederifoliaГорошок, видиVicia sppФіалка, видиViola spp Відмінна дія (до 3-ої пари справжніх листків бур’яну, максимальною дозою)Добра дія (до 2 пар справжніх листків бур’яну, максимальною дозою)
Не обприскувати менш ніж за 4–6 годин до дощу. Не обприскувати ослаблені, ушкоджені шкідниками та хворобами рослини, а також під час сильної спеки або холодної погоди, посухи, сильного вітру. Не проводити міжрядних обробітків протягом тижня після обприскування. Не застосовувати у закритому ґрунті. Не використовувати в бакових сумішах.Увага! Не обробляти культури у фазі «батіжка»!Це призводить до затримання робочого розчину на рослині і спричиняє її гарантоване ушкодження!
Післясходовий гербіцид контактної дії для захисту посівів цибулі та часнику від однорічних широколистих бур’янів
Активна дія на найшкодочинніші дводольні бур’яни.Широке «вікно» застосування — від 1 до 6 листків культури.Гнучкість застосування — можливість внесення в кілька прийомів.Відсутність ґрунтової післядії.Відсутність залишків в культурі.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: