Ефект Біо Біопрепарат

Наявність:
В наявності
Ціна :
140,48 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Багатокомпонентний препарат "Ефект Біо" містить спеціально підібрані мікроорганізми і допоміжні речовини, які в комплексі роблять позитивний вплив, пригнічують збудників хвороб і сприяють розкладанню рослинних залишків.1. Trichoderma lignorum пригнічує розвиток хвороб шляхом руйнування клітинних стінок міцелію грибів-патогенів і є біодеструктором рослинних залишків.2. Trichoderma viride пригнічує розвиток фітопатогенних мікроорганізмів шляхом впливу на них прямим паразитуванням, боротьбою за субстрат, і впливом антибіотиків (гліотоксін, вірідін, триходермин і ін.), Синтезованих грибом T. viride та інших біологічно активних речовин, які пригнічують розвиток багатьох видів збудників захворювань, а також гальмують репродуктивну здатність патогенів. Також є біодеструктором пожневних залишків;3. Bacillus acidocaldarius діє синергічно з грибами роду Trichoderma , підвищуючи їх активність, а також виробляє ферменти (альфа-амілазу, глюко-амілазу, естеразу), які переводять складні органічні речовини в доступну для рослин форму;4. ЦЕЛЮЛОЗОЛІТИЧНИХ комплекс сприяє швидкому зростанню на рослинних рештках корисних мікроорганізмів і більш повного розкладання.
Обприскування проводити ввечері після 16: 00-17: 00 або в нічний час, в пізньо-осінній період, уникаючи підвищених температур. Допускається обробка днем в безсонячне погоду при температурі не нижче + 5 ° С.Вносять препарат "Ефект Біо" по рослинним залишкам сої, ріпаку, сорго, кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків перед дискованием або перед основною обробкою (в залежності від агротехніки). Можливе застосування "Ефекту Біо" з передпосівної культивації, разом з внесенням грунтового гербіциду. Оптимальна глибина загортання рослинних залишків у грунт повинна бути в діапазоні від 5 см до 16 см, для надходження достатньої кількості повітря. Період часу між внесенням "Ефект Біо" і його закладенням в грунт повинен бути мінімальним.Витрата препарату для мелкостебельчатое культур (пшениця, ячмінь, горох і т.д.) становить 1,5 л / га, для крупностебельчатих (кукурудза, соняшник, ріпак, буряк і т.д.) - 2,5 л / га. Витрата робочого розчину становить 200-300 л / га.Щоб уникнути азотного голодування для подальшої культури вносять азотні добрива в баковій суміші з розрахунку:N7-N10 - для стерні мелкостебельчатое і цукрових буряків;N10-N15 - для стерні крупностебельчатих.Загальний період роботи препарату "Ефект Біо" становить 6-7 місяців. Найбільш активний період розкладання відбувається перші 3-4 місяці після застосування. При настанні несприятливих природних умов (морозу, посухи) утворюються спорові форми, стійкі до цих чинників.УВАГА!перед застосуванням збовтати;робочі розчини використовуються в день приготування;щоб уникнути засмічення розпилювачів обприскувача, препарат фільтрувати крізь марлю або сито.
Грунтово-добривний препарат, призначений для розкладання рослинних залишків у грунті, придушення патогенної мікрофлори, її нормалізації, захисту від різних захворювань агрокультур.
має високу гіперпаразітіческой активністю проти широкого спектра збудників хвороб рослин Fusarium ( фузаріозне в'янення, кореневі гнилі), Helminthosporium (гельмінтоспоріозні "звичайна" коренева гниль), Rhisoctonia (ризоктоніоз, коренева гниль), Pythium (коренева гниль, випрівання), Verticillium ( вертіциллезному в'янення, кореневі гнилі ) ;розкладає рослинні залишки сільськогосподарських культур;покращує структуру і родючість грунту за рахунок збагачення поживними речовинами і розвитку нормальної мікрофлори грунту;має стійкість до перепадів температур (від +5 до + 40С) і хімічного забруднення грунту;збільшує врожайність сільськогосподарських культур на 10-25%;сприяє рекультивації грунту.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: