Нітрофікс Ж (Нітрагін) Біопрепарат

Наявність:
В наявності
Ціна :
733,86 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Для кожного виду бобових культур використовується окремий штам бактерій роду Rizobium . Застосовують для забезпечення доступним азотом рослини і здешевлення технології вирощування бобових культурПринцип дії:Бульбочкові бактерії проникають в корені бобових рослин через кореневі волоски. У міру просування по кореневого волоска бактерії виділяють слиз, внаслідок чого утворюються довгі нитки (або тяжі). Ці утворення, що одержали назву інфекційних ниток, глибоко проникають в корені рослини, де бактерії інтенсивно починають розмножуватися, що стимулює швидке поділ клітин рослини навколо бактеріальних вогнищ, що і призводить до виникнення клубеньков.Взаємодії між бульбочкових бактерій і бобовими рослинами має симбиотический характер (від грец. - "спільно" і - "життя"). Симбіоз - це тісна і тривале співіснування представників різних біологічних видів. Бобові, забезпечуючи бульбочкові бактерії вуглеводами і мінеральними солями, натомість отримують амонійний азот, що утворився в результаті фіксації атмосферного азоту бульбочкових бактерій. Частина засвоєного рослинами азоту залишається в грунті з рослинними залишками.Кількість життєздатних клітин: не менше 2,0 10 9 КУО / мл.Безпека: препарат нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не володіє фітотоксичність.
Інокулянт в кількості 1,7 л розводять в 8-9 л води, не даючи рідини відстоятися, наносять її на 1 т насіння, ретельно перемішуючи для рівномірного розподілу препарату. Обробку проводять вручну або в машинах для протруювання насіння. Обробку насіння хімічним протравлювачем на основі карбоксин, тіабендазол або Тірам проводять за 5-7 днів до інокуляції. Дозволяється спільна обробка в день посіву в робочому розчині з хімічними протруйниками на основі беномила або флудіоксаніла, при цьому дозу інокулянту рекомендується збільшити на 50% (до 2,5 л / т). Рекомендується застосування інокулянту з Біопротравителі " Респекта " на основі бактерій P. аureofaciens , які не пригнічують бульбочкові бактерії.Важливим фактором для ефективності інокулянту "Нітрофікс Ж" і нормального функціонування симбіозу рослини і бактерій є агроекологічні умови: наявність у грунті фосфору не нижче 2,5 мг / 100 г грунту; кислотність ґрунту для посівів зернобобових культур не повинна виходити за межі pH 5,5-7,0 од .; наявність вологи в грунті.УВАГА!з моменту відкриття упаковки препарат необхідно використати протягом доби;оброблене насіння необхідно висіяти в день посіву або протягом 24 годин у вологий грунт;уникати впливу прямих сонячних променів на інокулянт і оброблене насіння (обробку проводити тільки в складах або під дахом зернотоку, при транспортуванні - насіння вкривати брезентом).
Призначений для інокуляції насіння бобових культур: соя, горох, нут, квасоля, люцерна.
забезпечує рослину симбіотичних азотом (в середньому до 60-80%);рівномірно по фазах росту розподіляють азот;сприяє накопиченню азоту в грунті;збільшує вміст білка в урожаї на 3%;не вимагає додаткових витрат на застосування, на відміну від внесення мінеральних азотних добрив;підвищує врожайність зернобобових культур на 2-4 ц / га, сіна бобових трав на 8,0 ц / га;є ефективною альтернативою мінеральним азотним добривам і дозволяє заощадити 1350-1500 руб. на 1га.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: