Нива 2 Б Біопрепарат

Наявність:
В наявності
Ціна :
131,05 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Знаходяться в складі Б препарату "Нива 2Б" спеціально підібрані бактерії P. aureofaciens здатні продукувати піолютеорін - природні антибіотики, які відіграють важливу роль в супрессии (придушенні) зростання збудників хвороб зернобобових культур, також синтезують индолил-3-оцтової кислоти (ІОК) , яка, стимулює ріст і розвиток рослин.Склад А: мікроелементи в хелатній формі.У природних умовах у разі дефіциту мінералів, коренева система рослин секретує в грунт органічні кислоти, амінокислоти і пептиди, які збільшують доступність мінеральних солей. Секретуються корінням рослин з'єднання ефективно розчиняють, Хелатуючий і транслоціруется мінерали з грунту. Це вимагає великих витрат часу і енергії, що призводить до втрати врожаю. Тому ефективні препарати повинні містити певну кількість мінералів в такій формі, яка може бути негайно використана рослинами, а саме у вигляді низькомолекулярних комплексів з легкозасвоюваними натуральними кислотами які проникають в рослину через кутикулу і епідерміс листя.Також в складі А містяться гумінові речовини і фульвокислоти (природні регулятори росту) , має виражену мембранотропних дією, активує транспортні, енергетичні та обмінні процеси в рослинних клітинах, інтенсифікує білковий і фосфорний обмін, а також процес фотосинтезу. Посилює ріст листкової поверхні і стимулює утворення хролофіла, сприяє більш ефективному засвоєнню калію.
Заправляють обприскувач препаратом "Нива 2Б" в останню чергу після хімічних препаратів змішуючи склад, А і Б в пропорції 1: 2 (0,5: 1,0 л). Витрата робочого розчину 150 - 200 л / га.Обробка у фазі 2-3 трійчастого листя. Цю обробку рекомендується поєднати з хімпроплкой для зняття послегербіцідного стресу і запобігання порушення фотосинтезу, азотфіксації. В іншому випадку може статися хімічний опік листової пластинки і ослизнение частини бульб. Також препарат забезпечує захист рослин від патогенів (фузаріозу сходів і молодих рослин, антракноза і пустульной плямистості).Обробка в фазу цвітіння-бутонізації. Другу обробку слід проводити в фазу початку бутонізації-цвітіння нижніх ярусів сої. Мікроелементи, концентрат гумінових і фульвокислот зменшують ймовірність Обсипальність зав'язі і збільшують врожайність. Дана обробка забезпечує ятати здорового насіння, що актуально для насіннєвих посівів.УВАГА!робочі розчини біопрепаратів готують безпосередньо в день застосування, перед застосуванням збовтати;щоб уникнути засмічення розпилювачів обприскувача слід використовувати марлю або сито;обприскування рослин виробляють рано вранці і ввечері, при температурі від 13 до 28 ° С і підвищеній вологості повітря. У безсонячне погоду препарати можна застосовувати і в денні години.
Багатофункціональний біологічний препарат, до складу якого входять біологічний фунгіцид, природний регулятор росту і мікроелементи Призначений для захисту зернобобових культур від: фузаріозу (як місцеве ураження органу, так і дифузне (загальне) пригнічення культури), антракноза, септоріозу, аскохітозу та сірої гнилі. Крім цих хвороб "Нива 2Б" перешкоджає розвитку бактеріальних хвороб: бура кутова (бактеріальний опік) і пустульная плямистість, знімає можливий стрес після застосування гербіцидів.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: