Pre Noctin A / Нітрофікс Біопрепарат

Наявність:
В наявності
Ціна :
917,32 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Бульбочкові бактерії проникають в корені бобових рослин через кореневі волоски. У міру просування по кореневого волоска бактерії виділяють слиз, в слідстві, утворюються довгі нитки (або тяжі). Ці утворення, що одержали назву інфекційних ниток, глибоко проникають в корені рослини, де бактерії інтенсивно починають розмножуватися, що стимулює швидке поділ клітин рослини навколо бактеріальних вогнищ, що і призводить до виникнення клубеньков.Взаємодії між бульбочкових бактерій і бобовими рослинами має симбиотический характер (від грец. - - "спільно" і - "життя"). Симбіоз - це тісна і тривале співіснування представників різних біологічних видів. Бобові, забезпечуючи бульбочкові бактерії вуглеводами і мінеральними солями, натомість отримують амонійний азот, що утворився в результаті фіксації атмосферного азоту бульбочкових бактерій. Частина засвоєного рослинами азоту залишається в грунті з рослинними залишками, з цього бобові є найкращими попередниками для наступних культур в сівозміні.
Спосіб № 1 - завчасна обробка. Для інокуляції 1 т насіння сої використовують 2,5 л готової суміші (1,7 л інокулянту і 0,8 л стабілізатора). Компоненти розчиняють в 6-8 літрах води і ретельно перемішують з 1 т насіння сої. Обробку проводять не більше ніж за 21 день до висіву насіння в установках для протруювання насіння (бажано барабанного типу, для запобігання травмуванню насіння), з подальшою упаковкою в мішки, біг беги або іншу пакувальну тару.Спосіб № 2 - обробка в день посіву. При такій обробці витрата інокулянту не змінюється (2,5 л / т), витрата робочого розчину 10 л / т. Обробку здійснюють у установках для протруювання насіння або ранцевим обприскувачем при навантаженні насіння на транспорт.Допускається інокуляція насіння сої оброблених хімічними протруйниками на основі Тірам, карбендазіма і тіабендазол, за умови протруювання за 5-7 днів до інокуляції. Дозволяється спільна обробка в день посіву в робочому розчині на основі беномила і флудіоксаніла, при цьому дозу інокулянту рекомендується збільшити на 50%, т. Е. До 3,75 л / т (суміш 2,55 л інокулянту і 1,2 л стабілізатора- прилипача). Рекомендується застосування інокулянту з Біопротравителі "Респекта" на основі бактерії P. aureofaciens які не пригнічують бульбочкові бактерії.Важливим фактором для ефективності "Нітрофікс" і нормального функціонування симбіозу рослини і бактерій є агроекологічні умови: наявність у грунті фосфору не нижче 2,5 мг / 100 г грунту; кислотність ґрунту для посівів бобових не повинна виходити за межі pH 5,5-7,0 од.УВАГА!уникати впливу прямих сонячних променів на інокулянт і оброблене насіння (обробку проводити тільки в складах або під дахом зернотоку, при транспортуванні - насіння вкривати брезентом);інокулював насіння зберігати в герметично закритій тарі в прохолодному, захищеному від сонячних променів місці;відкриту упаковку зберігати не більше 1 доби;кузов машини перед вивезенням насіння на полі закривати брезентом.
Застосовують для забезпечення доступним азотом рослини і здешевлення технології вирощування бобових культур.
забезпечує біологічну фіксацію атмосферного азоту;сприяє накопиченню азоту в грунті;володіє можливістю, інокуляції насіння за 21 день до посіву;рівномірний розподіл зафіксованого азоту по фазах вегетації сої на відміну від азотних добрив;не вимагає додаткових витрат на застосування, на відміну від внесення мінеральних азотних добрив;ефективно працює при високій кислотності грунту;є ефективною альтернативою мінеральним азотним добривам і дозволяє заощадити 400-450 грн. / 1 га;підвищує врожайність сої на 4,0 ц / га і більше, при перших посівах сої на 5-7 ц / га і більше;збільшує вміст протеїну в бобах на 3%;сприяє ранньому утворенню бульбочок.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: