рН-контроль Пом'якшувач води

Наявність:
В наявності
Ціна :
188,84 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Актив-Харвест рН контроль містить трирівневий індикатор (трирівневу систему зміни кольору в залежності від рН робочого розчину) для ефективного та швидкого контролю. При додаванні препарату колір робочого розчину буде змінюватись у від блакитного до зеленого і потім до жовтого в залежності від рН (див. фото). Можливе попереднє тестове визначення необхідної дози препарату у невеликому об’ємі води. Необхідно лише відміряти 1 л води і потім за допомогою мірного посуду (можливо використовувати і звичайний медичний шприц) визначити кількість препарату, що необхідно додати у воду для досягнення потрібного рівня рН (що визначається кольором розчину – див. вище). Актив-Харвест рН контроль є одночасно високоефективним буферізатором робочого розчину; після додавання препарату у воду та встановлення потрібного рівня рН розчин набуває високих буферних властивостей, тобто ефективно утримує рівень рН. Актив-Харвест рН контроль нейтралізує розчинені солі, які інгібують здатність води до зміни рН. Це, по суті, пом'якшує жорсткість води і допомагає подолати проблеми фітотоксичності. Актив-Харвест рН контроль, крім іншого, діє в якості змочувального агента для зниження поверхневого натягу, що забезпечує краще покриття листової поверхні. Він також володіє проникаючими властивостями, допомагаючи компонентам робочого розчину краще проникати в рослини. Результатом є більш швидке та ефективне поглинання і ефект від дії агрохімікатів. Обробки виконують стандартним обприскувачем. Розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Заповнити баку обприскувача чистою водою, розмішати, додати розраховувачу і відміряну кількість і продовжувати заповнювати бак обприскувача з одночасним перемішуванням. Потрібно продовжувати перемішувати під час роботи для забезпечення однорідності робочої суміші. Оптимальна рекомендована концентрація робочого розчину 1,0 %. Можливе сумісне внесення мікроелементів разом із засобами захисту рослин. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів. Тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння. Обприскування проводять зранку або ввечері. Не рекомендується виконувати позакореневе підживлення при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах та сильному поривчастому вітрі. Оптимальна температура застосування від 100 до 250 С, швидкість вітру при цьому не повинна перевищувати 5 м/с.
Обприскування проводять зранку або ввечері. Не рекомендується виконувати позакореневе підживлення при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах та сильному поривчастому вітрі. Оптимальна температура застосування від 100 до 250 С, швидкість вітру при цьому не повинна перевищувати 5 м/с.Вимоги щодо зберігання, перевезення.Препарат зберігають у герметичній полімерній тарі з чіткою етикеткою, у місцях недоступних для дітей, захищених від попадання прямих сонячних променів, при температурі не нижче 00 С. Зберігання та транспортування виконують у відповідності з «Санитарными правилами по хранению, транспортировке и применению минеральных удобрений в сельском хозяйстве» (№1049-73), ГОСТ 12.3.037.Дата виготовлення вказана на упаковці і відповідає номеру партії.Перша медична допомога.Препарат відноситься до мало небезпечних речовин (ІV клас).При попаданні препарату на шкіру змити його водою, при попаданні в очі – промити великою кількістю води, при випадковому попаданні до шлунку – необхідно промити шлунок випивши 6 – 8 склянок слабкого розчину перманганату калію у воді, викликати блювоту. Звернутися до лікаря. Лікування симптоматичне. Специфічного антипода не вимагає.
Інноваційний продукт, що діє, зокрема, як підкислювач та буферізатор робочого розчину, та може використовуватись для корекції рН та пом’якшення води перед додаванням інших продуктів в резервуар обприскувача

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: