Скарлет, м.е. Протруйник

Наявність:
В наявності
Ціна :
942,90 грн./шт
Кількість:
  

Опис товару

Імазаліл має локально-системну дію, захищаючи ко­ріння. Дія імазалілу заснована на інгібуванні синтезу ергостерину, що впливає на проникність клітинних мембран патогену.Тебуконазол має системно-транслокаційну дію, за­хищаючи проростки. Дія тебуконазолу заснована на процесі інгібування біосинтезу ергостерину в клітині патогена, що призводить до зміни мембрани клітини (її проникності), зниженню відтворення й загибелі фітопатогена. За рахунок поєднання та співвідношення (1:0,6) вмісту діючих речовин, відбувається значне підсилення їх дії (синергізм). До складу протуйника Скарлет, МЕ також входять біоактиватори ростстимулюючої дії, які значно підвищують схожість та посилюють стартовий ріст сходів с/г культур.Біоактиватори значно посилюють ріст кореневої системи, збільшуючи об’єм, довжину та кількість кореневих волосків. У культур спостерігається, значно краще, вкорінення, підвищується засухо- та морозовитривалість, зростає урожайність.Завдяки системній дії препарат ефективний проти поверхневої й внутріш­ньої насіннєвої інфекції, а також проти ряду збудників хвороб, що уражують рослину в більш пізній період вегетації.За рахунок унікальної препаративної форми діючі ре­човини проникають в середину зернівки, знищують існуючі патогени та захищають від подальшого зара­женняШвидкість дії та період захисної діїЗнищення патогенна на насінині відбувається одразу після обробки, а в насінині - одразу після проникнення препарату в середину. Контроль патогенів в грунті та можливе зараження проростка та кореневої системи контролюється одразу після висіву. Подальший біологічний захист триває протягом усього періоду - від проростання насіння до фази виходу в трубку-появи прапорцевого листка. ФітотоксичністьНа відміну від аналогів, Скарлет МЕ в регламентованих нормах абсолютно не токсичний до с/г культур, а навпаки підвищує енергію та схожість оброблювальних культу.Відсутність фітотоксичної дії на проростки досягається за рахунок формуляції та її вмісту а саме:- препарат не містить токсичних розчинників та барвників- знижене пестицидне навантаження на проросток, а посилена дія діючих речовин за рахунок синергізму співвідношення 1:0,6 та висока проникненність дозволяє ефективно контролювати хвороби на всіх етапах- біоактиватори додатково зменшують пестицидне навантаження та підвищують ростові процеси.Можливість виникнення резистентностіПри дотриманні рекомендованих норм витрати й тех­нології використання препарату вини-кнення резис­тентності в патогенних організмах вкрай малоймо­вірно.

Дво- компонентний фунгіцидний протруйник у вигляді мікроемульсії, призначений для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру хвороб.
Перевершує більшість протруйників насіння за широтою спектру дії за рахунок комбінації двох діючих речовин, препаративної форми, її складу та вмісту.Забезпечує високий рівень фунгіцидної активності, в тому числі проти кореневих гнилей (видів),борошнистої роси, пліснявіння насіння, снігової пліснявині, септоріозу та інших хвороб.Забезпечує пролонгований захист від проростання насіння до фази виходу в трубку - прапорцевого листка.Додатково містить два біоактиватори рост- регуляторного типу, завдяки якому стимулюється розвиток калеоптиле, зміцнюється коренева система, підвищується засухо- і морозовитривалість, зростає врожайністьПрисутність імазалілу знижує ймовірність виникнення резистентностіПрепарат містить дві діючі речовини — імазаліл і тебуконазол.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: