Стімпо (Зернові Колосяні, Круп'яні, Кукурудза) Біостимулятор

Наявність:
В наявності
Ціна :
3 000,00 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Стимпо сприяє прискореному діленню рослинних клітин, розвитку потужної кореневої системи, збільшенню площі листової поверхні і вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичну дію пестицидів, має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, підвищує врожайність, стійкість рослин до хвороб і несприятливих факторів довкілля (переохолодження, перегрівання, браку або надлишку світла і вологи).Регулятор росту Стимпо - новітній композиційний препарат біологічного походження, в основу дії якого покладений синергійний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і продуктів життєдіяльності бактерій Streptomyces Avermetilis - аверсектину. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарною дією.Клас токсичності: Препарат згідно ГОСт 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.Умови зберігання: Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні при температурах до 30 °С. Термін зберігання - 3 роки.
Норми витрати для с-г виробників: 25 мл на тонну насіння, робочий розчин - 10 л/т; 20 мл на гектар посівів, робочий розчин - 200-300 л/га.Застосування та норми витрати для приватного сектору:Замочування насіння: 4 краплини (0,2 мл) препарату розчинити в склянці (100 мл) води і замочити насіння огірків, томатів, цибулі, перцю солодкого або квітів на 6-8 годин. Цибулини квітів, бульби картоплі обприскати перед висадкою в грунт.Обприскування рослин: 4 краплини (0,2 мл) препарату розчинити в 3 л води на 1 сотку і обприскати: розсаду у фазі 3-5 справжніх листочків, повторно – перед висадкою в грунт; овочеві культури, квіти, картоплю – у фазі бутонізації; ягідники, суниці – на початку цвітіння; плодові дерева – у фазі бутонізації, повторно – після цвітіння.Спосіб застосування:Біостимулятор Стимпо застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, який готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.Передпосівна обробка насіння:Обробку насіння зернових колосових культур, цукрового буряка, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Стимпо проводять на насінних і кукурудзокалібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правил безпеки і санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набрякання насіння і ушкодження його оболонок.Позакоренева (листова) обробка:Посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні - після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.Об'єми водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (200-300 л/га).Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб'ємних зрошуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамалооб'ємна обробка).
препарат широкого спектру дії, призначений для обробки насіння і обприскування посівів зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних культур, винограду, плодово-ягідних культур, їстівних грибів. Застосовується також на декоративних і лісових деревах, кущах, при вирощуванні квітів і газонних трав.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: