Сульфат Кальцію кристалічний Основне добриво

Наявність:
В наявності
Ціна :
4,92 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Для досягнення високої врожайності потрібно перейти від класичної схеми удобрення з використанням лише трьох елементів живлення NРК до внесення всієї лінійки макроелементів - NPKCaSMg. Наразі в ефективності та необхідності внесення S та Mg вже нікого немає необхідності переконувати. Так як в останні роки використання сірки і магнію стає якщо не базовим елементом технології, то є досить популярним для більшості культур. Про ефективність ж застосування кальцію більшість мало обізнані, так як його внесення у декого асоціюється насамперед з вапнуванням. Однак, використання сірчано-кальцієвого добрива потрібно у системі живлення рослин. Є культури, які не чутливі до високої кислотності, але потребують багато кальцію, зокрема картопля. А тому можна зробити висновок, що потреба культур у кальції і відношення їх до кислотності ґрунту не завжди співпадають. Дослідження, які проводилися науковими Інститутами ЄС та багаторічні польові дослідження в тому числі на українських ґрунтах показують, що процес перетворення елементарної сірки в форму сульфату проходить орієнтовно за 90 днів. Швидкість переходу залежить від температури, вологості, типу ґрунту та вмісту органічних речовин.
Використовується переважно для основного внесення до сівби під оранку, культивацію та після сходів культур. Перевагою цього добрива є те, що під час внесення в ґрунт можна забезпечити повну потребу рослин в кальції та сірці. Рекомендоване застосування добрив перед посівом восени або навесні, а потім добриво слід змішати з ґрунтом. Можливе також внесення добрив під час посіву, зокрема, коли очікуються опади. Так як добриво при контакті з вологим ґрунтом (водою) перетворюються у висококолоїдну суспензію. Згодом відбувається окислення сірки мікроорганізмами (S-SO4). Окислення відбувається поступово, що забезпечує потреби рослини в сірці впродовж вегетаційного періоду. Сульфат кальцію також можливо вносити і у вегетаційний період: на зернових у фазі кущіння, на ріпаку перед стеблуванням. Повного забезпечення сіркою і кальцієм неможливо досягти за листкового внесення, яке можна розглядати для більшості культур як доповнююче до основного удобрення.

є цінним джерелом сірки для рослин містить легко розчинний і засвоюваний кальцій збільшує ефективність дії азоту при внесенні 75 % азотних добрив та 25 % сульфату кальцію в умовах кризи за рахунок різниці вартості добрив дає значну економію кальцій у сульфаті кальцію у 200 разів краще розчинний, ніж у вапнякових матеріалах, добре рухомий і є легкодоступним для рослин як елемент живленняпокращує структуру ґрунту і якість кислих ґрунтів сірка у вигляді дигідрату сульфату кальцію на 99 відсотків розчинна у воді, але це дає перевагу, так як вона не вимивається з ґрунту та має ефект триваючої діїнейтралізує токсичну дію алюмінію (СаSO4 + Al AlSO4 + Ca), так як на кислих ґрунтах зростає розчинність сполук алюмінію підвищує стійкість рослин до стресів. Сірка і кальцій, як елементи які підвищують стійкість рослин до посухи, ураження хворобами, покращують фітосанітарний стан посівів, зменшуючи обсяги використання пестицидівдобриво має нейтральне значення рН, не залужує ґрунт рослини, які отримують повноцінне підживлення кальцієм, будують потужну кореневу систему і більш ефективно використовують мінеральні елементи ґрунтових ресурсів, що призводить до збільшення врожайності та знижує вплив різних негативних факторів, особливо засух. Також мають сильнішу механічну структуру тканини, а кальцій, що міститься в тканині, послаблює ступінь зараження патогенами

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: