Табу Нео, к.с. Протруйник

Наявність:
В наявності
Ціна :
1 400,08 грн./шт
Кількість:
  

Опис товару

обидва діючі речовини препарату відносяться до хімічного класу неонікотиноїдів, мають контактним і кишковим дією і системною активністю, але розрізняються за ступенем розчинності і рухливості.Клотіанідін менш розчинний і менш рухливий у порівнянні з імідаклоприд, тому краще закріплюється в околосеменном просторі і забезпечує надійний захист насіння і відростаючих кореневої системи. Імідаклоприд , що має розчинність вище, ніж у клотіанідіна, швидше поглинається кореневою системою і переміщається по тканинах, позбавляючи комах можливості завдати рослині істотні пошкодження.Спектр дії:комплекс шкідників, які пошкоджують сходи, надземну частину молодих рослин і їх кореневу систему, в тому числі на зернових - злакові мухи, хлібні блішки, хлібна жужелиця; на кукурудзі, соняшнику - дротяники; на сої - дротяники, довгоносики; на ріпаку - хрестоцвіті блішки.Механізм дії:клотіанідін і імідаклоприд є інсектицидами кишкового і контактної дії, мають виражену системною активністю. Вони блокують нікотінергіческіе рецептори постсинаптичного нерва. В результаті порушується нормальна провідність нервового імпульсу, що призводить до повної блокади його проходження і, як наслідок, - до загибелі шкідника від нервового перезбудження. Завдяки системній активності обидва діючі речовини проникають в насіння, потім в кореневу систему рослини і розподіляються по його вегетуючим органам у міру зростання. За рахунок поступового перерозподілу препарату в системі «грунт - рослина» підтримується постійна ефективна концентрація діючих речовин в таких вразливих частинах рослини, як вузол кущіння і листя.Швидкість впливу:при проникненні препарату в організм шкідників вони спочатку втрачають рухову активність, припиняють харчуватися, а потім гинуть протягом доби.Період захисної дії:залежить від норми витрати препарату і умов вегетації культури. Для зернових захисний період триває до фази початок кущіння - вихід в трубку; для ріпаку - до 2 - 4 пар справжніх листків; для кукурудзи, соняшнику, сої - до 4 - 5 листків. При ранній сівбі рекомендується застосовувати максимальні добові норми витрат Табу Нео.Можливість виникнення резистентності:при чергуванні з інсектицидами з інших хімічних груп виникнення стійкості малоймовірно.Особливості препарату:застосування протруйника Табу Нео вигідніше і надійно в порівнянні з обробкою інсектицидами по вегетації. Збільшений у порівнянні з іншими подібними інсектицидними протруйниками витрата діючих речовин Табу Нео на тонну насіння дозволяє продовжити захисний період препарату. Крім того, активні інгредієнти препарату мають росторегулюючі властивостями, підсилюють позитивний ефект від його застосування. Насіння, оброблені Табу Нео, не тільки захищені від шкідників, а й формують більш потужні рослини, які більш стійкі до несприятливих умов навколишнього середовища і здатні формувати більший урожай.
Перед застосуванням необхідно ретельно збовтати препарат в заводській упаковці. Для приготування робочої рідини бак протруювача необхідно заповнити на 1/2 об'єму водою, включити переміщуючий пристрій, влити розрахункова кількість препарату і доповнити бак водою до необхідного об'єму. В процесі протруювання робоча рідина повинна постійно перемішуватися. Робоча рідина повинна бути використана в день приготування.
системний інсектицид для протруювання посівного матеріалу різних сільськогосподарських культур з метою захисту рослин від комплексу шкідників сходів.
Надійний захист культур від комплексу почвообитающих і наземних шкідників на найбільш вразливому етапі - проростків і сходівУнікальна комбінація двох діючих речовин, різних за ступенем розчинності і рухливості в рослиніСинергізм дії активних інгредієнтів, що забезпечує високу швидкість і тривалість діїЗбереження високої і стабільної ефективності в широкому діапазоні температур і при різних погодних умовахЕкономія коштів за рахунок скасування кількох інсектицидних обприскувань по вегетації

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: