Терпал, в.р. Регулятор росту

Наявність:
В наявності
Ціна :
394,27 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Діючі речовини препарату Терпал® впливають на вміст гібереліну та етилену в рослині і, таким чином, регулюють ростові процеси. У соломині збільшується кількість судинно-волокнистих пучків, підвищується питома вага механічних тканин, збільшується вміст клітковини та лігніну в соломині. Гальмується розтягування (видовження) клітин субапікальної меристеми, вони діляться переважно в поперечному напрямку, призводячи до потов- щення соломини і збільшення її діаметру. Препарат протидіє фізіологічно обумовленому виляганню, призводячи до скорочення міжвузлів. Отже, механічна стійкість стебел до вилягання обумовлюється внаслідок: зменшення довжини клітин; підвищення щільності клітин; збільшення товщини стінок клітин; збільшення вмісту лігніну у стінках клітин;збільшення діаметру соломини і потовщення її стінок.Терпал® сприяє кращому розвитку кореневої системиВнаслідок укорочення міжвузлів знижується потреба у продуктах асиміляції, отже більші їх обсяги перерозподіляються для викорис- тання кореневою системою. Тому, як результат, маємо інтенсивніший розвиток кореневої системи. Перші заходи щодо регулювання росту можна проводити при середньоденній температурі 5 – 12°С. За сприятливих погодних умов росту ефективність дії препарату найвища.
Для пшениці:Терпал® використовують з нормою витрати 1,0 – 2,5 л/га, починаючи з появи 2-го вузла (ЕС 32) до появи язичка в останнього листка (ЕС 39).В умовах інтенсивних технологій вирощування озимої пшениці використання регуляторів росту Хлормекват-Хлорид 750 та Терпал® проводять в два прийоми: перший – ЕС 25 – 31 (повне кущення – поява 1-го вузла) з нормою витрати Хлормекват-Хлорид 750 – 1,5 л/га; другий – ЕС 32 – 39 (фаза двох вузлів до появи прапорцевого листка) з нормою витрати Терпал® – 1,0 л/га.Для ячменю:Терпал® використовують з нормою витрати 1,0 л/га при появі прапорцевого листка – розкритті останньої листкової пазухи (ЕС 37– ЕС 49).Для пивоварного ячменю:При інтенсивних технологіях вирощування пивоварного ячменю викорис товуються два прийоми внесення регулятора росту Терпал®: перший – на стадії появи 1 – 2-го міжвузла (ЕС 31 – 32) з метою зменшення висоти рослини і збільшення товщини стінки стебла (діаметр стебла). Норма витрати – 1,0 л/га; другий – поява прапорцевого листка (ЕС 37, до появи остюків). Мета – зміцнити та укоротити частину стебла між прапорцевим листком та основою колоса для покращення відтоку поживних речовин до колоса (наливу зерна) та призупинити його відламування. Норма витрати – 0,5 – 0,9 л/га.Не рекомендується застосовувати Терпал®: в умовах нестачі вологи; на слаборозвинених посівах; якщо перед або після застосування очікуються заморозки; за умов температури понад 24°С; на площах після стерньових попередників, де буде внесено азоту не більше N60; під час перебування рослин у стресовому стані, сповільненні ростових процесів; до 8 – 10 днів після обробки зернових культур гербіцидом; після появи остюків на посівах ячменю (після ЕС 37).
Регулятор росту для посiвiв ячменю та iнших зернових культурЗавдяки оптимальному внесенню азоту та застосуванню регулятора росту Терпал® можна досягти максимального використання потенцiалу урожайностi та високої якостi врожаю.
стримує рiст стебла та надає йому жорсткостi, попереджуючи полягання ячменю та iнших зернових культурзапобiгає проникненню збудникiв хвороб всередину стеблапiдсилює кущення та збiльшує кiлькiсть продуктивних стебелпідвищує врожай зернаприскорює процес збирання врожаю та зменшує пов’язанi з цим витрати

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: