Цинк Мікродобриво

Наявність:
В наявності
Ціна :
113,30 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Вміст цинку в рослинах залежить від умов вирощування сільськогосподарських культур. При нормальному режимі живлення цинк надходить у рослини і концентрується переважно в точках росту, в молодих листках і в генеративних органах, а головне - в зародках насіння. При нестачі цинку в поживному середовищі велика кількість цинку зосереджується в кореневій системі, особливо при низьких температурах. При зменшенні сонячної інтенсивності невелика кількість зосереджується в стеблі і ще менша - в листі.В метаболізмі рослин цинк виконує напівфункціональні ролі. Він має прямий або опосередкований вплив на фотосинтез, дихання, біосинтез хлорофілу та регулятори росту, фосфорний, азотний і вуглеводний обмін. Доведено сприятливий вплив цинку на біосинтез хлорофілу і фотосинтез.Цинк відіграє певну роль в азотному обміні рослини. При нестачі цинку в тканинах рослин різко підвищується вміст нітратів, вільних амінокислот і амінів, зменшується кількість білка. Вирівнювання цинку в поживному середовищі впливає на фосфорний обмін в рослинах. У рослинах, які відчувають цинкову недостатність акумулюється фосфор переважно в неорганічній формі, як в кореневій системі так і в надземних органах, зменшується біосинтез білка. При цинковому дефіциті в рослинах порушується процес біосинтезу регуляторів росту і головне регуляторів індольної природи.У всіх культур, які страждають цинковим дефіцитом, характерна затримка в рості і майже повне припинення росту рослини. З польових культур хорошим індикатором, при дефіциті цинку, є кукурудза, у якої між жилками листка, від основи до верху з'являються широкі світло-зелені, жовтуваті і матово-прозорі смуги. Головні жилки зберігають зелений колір. Іноді на нижній частині площі листа з'являються великі і малі біло-жовті плями, проявляється хлороз (листя і стебло рослини без пігменту), частина листя тверда, вузька і довга.У сої видимі ознаки при цинковому дефіциті виражаються в типовому хлорозі між жилками, що супроводжується слабким розвитком і дрібним листям, а у томатів, огірків та інших гарбузових культур - в неприродніх розмірах пластин листків, які злегка жовтуваті, а між жилками з'являються жовті плями, поступово з'єднують в стрічки, краї листя загинаються до верхньої частини центральної жилки, бруньки не розвиваються, на верхніх стеблах утворюється розетка з нерозвинених або слабо розвинених листків, звідки йде найменування цього виду хлорозу - розеткова хвороба.
Культури Норма витрати, л/га Термін обробки Бажано додати Кукурудза 1,0 фаза 3-5 листків (ВВСН 13-15) Актив-Харвест злак, 1,0 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 1,0 л/га Сорго зернове 1,0 фаза4-5 листків(ВВСН 14-15) Актив-Харвест злак, 1,0-2,0 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 1,0 л/га фаза7-10 листків (ВВСН 17-34) Соняшник 1,0 фаза 3-5 листків (ВВСН 13-15) Актив-Харвест олійні, 1,0-2,0 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 0,5 л/га Актив-Харвест бор,1,0 л/га Ріпак, гірчиця 1,0-2,0 фаза початку росту в довжину (ВВСН 30 – 32) Актив-Харвест олійні, 1,0-2,0 л/га Актив-Харвест бор, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 0,5-0,8 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Овочі відкритого грунту 1,0-2,0 Від 3-5 листків до початку бутонізації Актив-Харвест овочі 1,0-4,0 л/га Актив-Харвест макро 2,0 л/га Актив-Харвест прайм, 0,5-1,0 л/га
Висококонцентроване хелатне монодобриво для листового підживлення чутливих до дефіциту цинку культур
покращення фізіологічного стану рослин; підвищення стійкості до посухи, низьких температур та хвороб; підвищення врожайності на 15-20%; підвищення якісних показників урожаю; містить цинк в хелатній легкодоступній для рослини формі; стабільність в робочому розчині.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: