Вінцит 050 CS, к.с. Протруйник

Наявність:
В наявності
Ціна :
426,46 грн/шт
Кількість:
  

Опис товару

Флутриафол проникає в оболонку насінника та ембріон, знищує хвороби та забезпечує тривалий системний захист паростків шляхом пересування всіма тканинами вегетуючих рослин.Тіабендазол діє проти фузаріозно-гельмінторіозних та септоріозних гнилей. Зупиняє ділення клітин патогенних грибів.Дія флутриафолу та тіабендазолу забезпечує подвійний захист від хвороб сходів та молодих паростків.СЕЛЕКТИВНІСТЬ.Усі триазоли загалом взаємодіють із синтезом гібберелінів на багатьох культурах, де таким чином відбувається вплив на схожість.Порівняно з іншими триазолами, вплив Вінциту на схожість перебуває на низькому рівні.Обробка насіння Вінцитом забезпечить потужний захист і допоможе зробити впевнений крок до кращих урожаїв. Вінцит добре контролює як зовнішні, так і внутрішні інфекції, враховуючи те, що:сходи уражуються спорами з поверхні насінин або з ураженої оболонки (Сажкові — Ustilago spp., Tiletia spp. Септоріоз — Septoria nodorum Гельмінтоспоріоз — Helmitospirium spp. Фузаріоз — Fusarium spp.);насіння може містити внутрішню інфекцію (Сажкові — Ustilago nuda & U.tritisi);хвороби можуть передаватися через грунт (Гельмінтоспоріоз — Helmitospirium spp. Септоріоз — Septoria spp. Фузаріоз — Fusarium spp.); Вінцит — надійний, зручний у застосуванні, оскільки:поглинається оболонкою насінини, забезпечуючи повне поглинання препарату;не потребує прилипача;має рідку препаративну форму.КОРЕНЕВІ ГНИЛІПотенційні втрати врожаю: до 50 %Втрата насіннєвих кондицій СЕПТОРІОЗПотенційні втрати врожаю: до 30_40%Зниження схожості насіння Гельмінтоспоріознакоренева гниль(Helminthosporium sativum)Фузаріозна кореневагниль (Fusarium spp.)Септоріоз(Septoria nodorum) СІТЧАСТА ПЛЯМИСТІСТЬПотенційні втрати врожаю: до 30 % СМУГАСТА ПЛЯМИСТІСТЬПотенційні втрати врожаю: до 30 %Сітчаста плямистість(Drechslerateres)Ринхоспоріоз Смугаста плямистість(Drechsleragraminea) ТВЕРДА САЖКА ПШЕНИЦІПотенційні втрати врожаю: до 25%Втрата товарності ЛЕТЮЧА САЖКА ПШЕНИЦІ ТА ЯЧМЕНЮПотенційні втрати врожаю: до 20%Тверда сажка пшениці(Tilletia caries)Летюча сажка ячменю(Ustilago nuda)Летюча сажка пшениці(Ustilago tritici)
використовувати високоякісне насіння;сівбу проводити в добре підготовлений грунт;дотримуватись оптимальної глибини загортання насіння та строків сівби;налагоджувати сівалку на роботу з насінням, протруєним ВІНЦИТОМ;не використовувати для обробки насіння низької якості;не висівати оброблене насіння в пізні строки та в неналежно підготовлений грунт;при підвищеній вологості насіння (понад 15%) не зберігати оброблене насіння більше 3-х тижнів;строго дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з отрутохімікатами.
надійний фунгіцидний протруйник насіння, який не втрачає довіри протягом тривалого часу. Завдяки вдалому поєднанню складових компонентів препарат успішно бореться з широким спектром хвороб багатьох культур.
дає повний колос, виключає плюсклість зернасприяє утворенню міцної кореневої системи та сходів, підвищує морозостійкістьстимулює інтенсивний ранній ріст сходів та потужне кущіннязапобігає переростанню рослин восенипідвищує зимостійкість та посухостійкість

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Товари
Контакти
 • Назва підприємства:
  Імперія-Агро, ТОВ
 • Місто:
  Кропивницький
 • Адреса:
  вул. Генерала Родимцева, 89
 • Телефон: